Anasayfa

Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda

Aura Kliniek

İnsanlığa hizmet hedefiyle donanımlı bir eğitim yolunda ilerlemekle ve her zaman önce insana yatırım yapmakla gurur duymaktadır.

Aura Klinik sizlere yepyeni bir sağlık ve güzellik hizmeti ve Alışılmışın dışında bambaşka bir yöntem sunuyor.Doğu ve Batıyı Sentezleyerek Bir çok yöntemi bir arada kullanan Aura Sağlık , Alternatif Tıp Alanında Avrupa’nın En iyisi olmaktan gurur duyar. Geleneksel Çin Tıbbı ile islami tedavileri , üstün Kaliteli Medical Cihazlarla ve Modern tıpla da harmanlayan Aura Klinik kişiye özel hazırlanmakta olan tedavi paketleriyle işinizi kolay kılıyor.

Güvenilir , hızlı ve başarılı hizmet sunan Aura Tamamlayıcı Tıp hizmetleri ve Danışmanlığı, Tartışmasız Sağlık ve Güzellik hizmetlerinin Avrupa’daki En doğru Adresi olarak Hijyen şartlarına çok itinalı davranmaktadır.
AuraKlinik , Tamamlacıyı Sağlık hizmetleri Alanında , Sektörün ihtiyacı olan Tecrübeli , Eğitimli ve Uzmanlık isteyen Alanlarda Dalının En iyisi olan Terapist Betül Şanlı , tarafından Kurulmuştur. Ayrıca yalnız Hollanda da değil , Almanya, Belçika, İngiltere ,Danimarka ve Dubai ve Türkiye ‘de Eğitimler ve Seminerlere imza atmış ve Sertifika programları ile Yetiştirme Kursları düzenlemiş ve devam etmektedir.

AURA ACADEMY EĞİTİMLERİMİZ

Avrupa Ülkelerinde ve Türkiye ‘de Eğitim Kursları ve Sertifika programları düzenlemekte , yurtdışında akademik kariyerine ve meslek yaşamına devam eden, alanında kalıcı ve öncü işlere imza atan kurumumuz mezunları ile bu başarıyı taçlandırmakta ve meslek kazandırmaktadır.

Öğrencilerinin yüksek donanımlı, entelektüel birikim sahibi, ülkesinde ve dünyada yaşanan gelişmeleri izleyen ve analiz edebilen, sorunlara çözüm üretme pratiği kazanmış, yaşadığı topluma duyarlı, sorumluluk sahibi, etik anlayışı yerleşmiş, özgüveni gelişmiş bireyler olarak mezun olması, Aura Academinin en önemli özelliğidir . İnsanlığa hizmet hedefiyle donanımlı bir eğitim yolunda ilerlemekle ve her zaman önce insana yatırım yapmakla gurur duymaktadır.

Misyonumuz

Aura Academi ve Sağlık Hizmetlerinin misyonu; - Ülkesini ve dünyayı tanıyan, farklılıkları algılayan ve saygı duyan, çözüm odaklı bakış açısı gelişmiş, yenilikçi fikirler üretebilen, pozitif eleştirel aklı benimsemiş, entelektüel kimlik taşıyan, donanımlı ve çok yönlü bireyler yetiştirmek; - Ülkemizin Sağlık Alanında , Dipten çözüm Anlayışı içinde ilim ve bilimin bütününden fayda sağlayan , alanındaki bilimsel ve teknolojik gelişmelerinde öncü rol üstlenmek ve toplum yararına çalışmalar yürütmektir.

Vizyonumuz

Aura Klinik ve Academi nin vizyonu; Sağlık - Eğitim - öğretim, araştırma ve topluma hizmette her zaman mükemmeli hedefleyen bir dünya Academisi olmak ve insanlarımızın gerçek Sağlığa ulaşmasıdır.

Alternatif Tıp

Doğu ve Batıyı Sentezleyerek Bir çok yöntemi bir arada kullanan

Sağlık Hizmeti

Kişiye özel hazırlanmakta olan tedavi işinizi kolay kılıyor.

Aura Akademi

İlim ve bilimin bütününden fayda sağlayan toplum yararına çalışmalar yürütmektir.